top of page

Ceník

 10 000 Kč

Půldenní svatební focení

5 hodin focení. Ideální pro zaznamenání, obřadu, oběda, novomanželského a společného focení.

Poptat

 20 000 Kč

Celodenní svatební focení

10 hodin focení. Zaznamenání kompletního svatebního dne. Dopolední přípravy, obřad, oběd, novomanželské a společné focení, krájení dortu, odpolední hry, první tanec.

Poptat

Cena na vyžádání

Individuální balíček

Každá svatba je jiná a tak si ne vždy vyberete ze základních balíčků.  Dejte mi vědět svojí představu a určitě něco vymyslíme!

Poptat
 • Kdy a jak jsou fotky odevzdány?
  Odevzdání fotek trvá 4-6 týdnů od svatby. Průměrně to ale bývá kolem 2 týdnů. Fotky dostanete ve vlastním soukromém online fotoalbu, které můžete sdílet se svými kamarády a rodinou. Fotky můžete libovolně stahovat, nebo sdílet rovnou na sociální sítě. Do alba můžete následně nahrávat i svoje vlastní fotografie (např. z fotokoutku), takže jsou pak všechny pohromadě.
 • Je možné si připlatit k základním balíčkům pár hodin focení navíc?
  Ano, u půldenního balíčku je každá další hodina nad rámec balíčku za 2000 Kč. U celodenního balíčku je každá další hodina nad rámec balíčku za 1000 Kč.
 • Kolik fotek ze svatby dostanu?
  Počet odevzdaných fotek se vždy lehce liší podle délky svatby a počtu hostů. Nicméně z celodenního focení dostanete přibližně 400-600 upravených fotek a z půldenního 200-300.
 • Jak probíhá rezervace/objednávka?
  Po odsouhlasení termínu si domluvíme předsvatební schůzku (ideálně osobně, nebo přes videohovor), kde detailně probereme všechny požadavky, případné otázky a rovnou se i lépe se poznáme. Probereme Vaši představu a i to, jak máte celou svatbu naplánovanou. V neposlední řadě doladíme i smlouvu.
 • Je doprava na svatbu zahrnuta v ceně focení?
  Doprava 100km od Prahy je zahrnuta v ceně. Km nad tuto vzdálenost jsou účtovány zvlášť.
bottom of page